Material base (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Actions
sk: Akcie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Navbar
sk: Navigačný panel
