Material base (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Go to page @number
dz: @numberཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
