Material base (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Content
nl: Inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
