Material base (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: E-mail
nn: E-post

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Go to page @number
nn: Gå til side @number

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
