Material base (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
