Material base (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: Go to first page
ta: தொடக்கப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to last page
ta: இறுதிப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to page @number
ta: பக்கம் @number இற்கு செல்க

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
