Material base (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: E-mail
tr: E-posta

en: Content
tr: İçerik

en: Actions
tr: Eylemler

en: Login
tr: Giriş

en: Search
tr: Ara

en: Password
tr: Parola

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Go to page @number
tr: @number. sayfaya git

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: @current of @max
tr: toplam @max içinde @current

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Header background
tr: Üstbilgi arka planı
