Material base (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: @current of @max
bs: @current od @max
