Material base (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Content
ca: Contingut

en: Actions
ca: Accions

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Header background
ca: Fons de la capçalera
