Material base (7.x-1.5) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Go to page @number
ga: Téigh chuig leathanach @number

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
