Material base (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
