Material base (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Help
gu: મદદ

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
