Material base (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
