Material base (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Content
mn: Агуулга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
