Material base (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
