Material base (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Actions
cs: Akce

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: You are here
cs: Jste zde

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
