Material base (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Go to page @number
el: πήγαινε στη σελίδα @number

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
