Material base (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Content
gl: Contido

en: Actions
gl: Accións

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
