Material base (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Content
oc: Contengut

en: Actions
oc: Accions

en: Login
oc: Identificant

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Header background
oc: Rèireplan de l'entèsta
