Material base (7.x-1.8) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Content
eo: Enhavo

en: Actions
eo: Agoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »
