Material base (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Content
lv: Saturs

en: Actions
lv: Darbības

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
