Material base (7.x-1.8) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Actions
mg: Asa

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
