Material base (7.x-1.8) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
