Material base (7.x-1.8) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Content
vi: Nội dung

en: Actions
vi: Thao tác

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Request new password
vi: Yêu cầu mật khẩu mới

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Go to page @number
vi: Đến trang @number

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: @current of @max
vi: @current trên @max

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
