Material base (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Actions
jv: Aksi

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Status message
jv: Status pesen

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
