Materialize Framework (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Help
ast: Aida

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
