Materialize Framework (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
