Materialize Framework (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Help
ca: Ajuda

en: Last post
ca: Darrer article

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
