Materialize Framework (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Help
cs: Nápověda

en: Last post
cs: Poslední

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: You are here
cs: Jste zde

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
