Materialize Framework (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Forum
cy: Fforwm

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Topics
cy: Testunau

en: Posts
cy: Cofnodion

en: You are here
cy: Rydych yma
