Materialize Framework (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Help
eu: Laguntza

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
