Materialize Framework (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Help
he: עזרה

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Forum
he: פורום

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
