Materialize Framework (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv
