Materialize Framework (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Help
kk: Көмек

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
