Materialize Framework (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Forum
km: វេទិកា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
