Materialize Framework (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು
