Materialize Framework (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Forum
ru: Форум

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
