Materialize Framework (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Help
sq: Ndihmë

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Forum
sq: Forumi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
