Materialize Framework (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Help
te: సహాయం

en: Last post
te: చివరి టపా

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Topics
te: విషయాలు

en: Posts
te: టపాలు

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు
