Materialize Framework (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
