Materialize Framework (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز
