Materialize Framework (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: ›
ur: ‹

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
