Materialize Framework (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke
