Materialize Framework (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: You are here
da: Du er her

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: (active tab)
da: (aktiv fane)

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
