Materialize Framework (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
