Materialize Framework (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
