Materialize Framework (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Topics
gu: વિષયો

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
