Materialize Framework (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Help
is: Hjálp

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: You are here
is: Þú ert hér

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
