Materialize Framework (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
