Materialize Framework (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Help
lt: Pagalba

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
